Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



+5
CaTaliNN
The Goalgetter
AndyAndrey
R.v.P20
Mirell.R
9 participanți

    [Verificare]De ce doresti sa intri in acest campionat?

    Mirell.R
    Mirell.R



    Mesaje : 192

    [Verificare]De ce doresti sa intri in acest campionat? Empty [Verificare]De ce doresti sa intri in acest campionat?

    Mesaj Scris de Mirell.R Vin Apr 11, 2014 12:31 pm

    In cadrul acestui campionat pentru a te inscrie si a participa alaturi de jucatori profesionisti v-a trebui sa urmezi doi pasi.


    • De ce doresti sa te inscri in acest campionat? -> trebuie sa ne spui care este motivul real pentru care doresti sa participi si sa promiti ca nu vei abandona pana la final aceasta competitie indiferent de motiv.



    • Inscrie-te in LIGA - Spania / Anglia / Italia / Germania -> dupa ce vei trece cu brio de pasul unu si vei fi acceptat, urmeaza pasul nr. doi in care vei aplica pentru o echipa intr-una din ligile de mai sus.

    In aceasta competitie avem nevoie de 24 de participanti, in concluzie astept sa vad cererile voastre cu privire la primul pas din aceasta competitie, pe scurt astept 24 de oameni seriosi si dornici de a juca FIFA.


    Se va posta dupa urmatorul model:

    Nick:
    Motiv-ul pentru care doresc sa intru in campionat (min. 20 de cuvinte):
    Cunosti regulamentul? Il vei respecta?:
    O sa abandonezi aceasta competitie?:




    Inainte de a face o cerere te rugam sa vizitezi Regulament FIFA
    R.v.P20
    R.v.P20



    Mesaje : 84

    [Verificare]De ce doresti sa intri in acest campionat? Empty Re: [Verificare]De ce doresti sa intri in acest campionat?

    Mesaj Scris de R.v.P20 Vin Apr 11, 2014 1:39 pm

    Nick: R.v.P20
    Motiv-ul pentru care doresc sa intru in campionat (min. 20 de cuvinte): sunt un baiat de incredere care dereste sa joace fifa nu sa abandoneze cand vede ca ia bataie
    Cunosti regulamentul? Il vei respecta?: Desigurr , ca il voi respecta , dar vreau sa luati ca atare pe cei care nu il vor respecta si cauta scuze etc.
    O sa abandonezi aceasta competitie?: Nu pentru ca am pofta de joc
    Mirell.R
    Mirell.R



    Mesaje : 192

    [Verificare]De ce doresti sa intri in acest campionat? Empty Re: [Verificare]De ce doresti sa intri in acest campionat?

    Mesaj Scris de Mirell.R Vin Apr 11, 2014 1:43 pm

    1.R.v.P20 - Acceptat
    AndyAndrey
    AndyAndrey



    Mesaje : 128
    Varsta : 27

    [Verificare]De ce doresti sa intri in acest campionat? Empty Re: [Verificare]De ce doresti sa intri in acest campionat?

    Mesaj Scris de AndyAndrey Vin Apr 11, 2014 1:55 pm

    Nick: AndyAndrey
    Motiv-ul pentru care doresc sa intru in campionat (min. 20 de cuvinte): Vreau sa particip pentru ca am fost primul de acord cu acest campionat si ca este diferit :)
    Cunosti regulamentul? Il vei respecta?: Poate <3
    O sa abandonezi aceasta competitie?: Nu. Ca am chef sa va bat
    Mirell.R
    Mirell.R



    Mesaje : 192

    [Verificare]De ce doresti sa intri in acest campionat? Empty Re: [Verificare]De ce doresti sa intri in acest campionat?

    Mesaj Scris de Mirell.R Vin Apr 11, 2014 2:06 pm

    [b]2.AndyAndrey-Acceptat[/b]
    The Goalgetter
    The Goalgetter



    Mesaje : 982

    [Verificare]De ce doresti sa intri in acest campionat? Empty Re: [Verificare]De ce doresti sa intri in acest campionat?

    Mesaj Scris de The Goalgetter Vin Apr 11, 2014 3:54 pm

    Nick: IstrAtE
    Motiv-ul pentru care doresc sa intru in campionat (min. 20 de cuvinte): Sa va indoi pe toti , toti , toti , toti , toti , toti , mai ales pe mirell.
    Cunosti regulamentul? Il vei respecta?: Da
    O sa abandonezi aceasta competitie?: Nu ma lasa orgoliu :))
    CaTaliNN
    CaTaliNN



    Mesaje : 934
    Varsta : 27

    [Verificare]De ce doresti sa intri in acest campionat? Empty Re: [Verificare]De ce doresti sa intri in acest campionat?

    Mesaj Scris de CaTaliNN Vin Apr 11, 2014 9:00 pm

    Nick:CaTaliNN
    Motiv-ul pentru care doresc sa intru in campionat (min. 20 de cuvinte): Sa aive istrate adversar ...:))))
    Cunosti regulamentul? Il vei respecta?:Nu :))
    O sa abandonezi aceasta competitie?:Da =)))
    Tyb3rYYu
    Tyb3rYYu



    Mesaje : 17

    [Verificare]De ce doresti sa intri in acest campionat? Empty Re: [Verificare]De ce doresti sa intri in acest campionat?

    Mesaj Scris de Tyb3rYYu Sam Apr 12, 2014 12:09 am

    Nick:Tyb3rYYu
    Motiv-ul pentru care doresc sa intru in campionat (min. 20 de cuvinte): Vreau sa trag o exp. din asta , si sa scap de plictiseala , sa cunosc multi jucatori doritori sa joace de fifa 08.
    Cunosti regulamentul? Il vei respecta?: Normal !
    O sa abandonezi aceasta competitie?: Nu
    Mirell.R
    Mirell.R



    Mesaje : 192

    [Verificare]De ce doresti sa intri in acest campionat? Empty Re: [Verificare]De ce doresti sa intri in acest campionat?

    Mesaj Scris de Mirell.R Sam Apr 12, 2014 12:21 am

    IstrAtE , CaTaliNN , Tyb3rYYu -> Accceptati
    FLORINN
    FLORINN



    Mesaje : 38

    [Verificare]De ce doresti sa intri in acest campionat? Empty Re: [Verificare]De ce doresti sa intri in acest campionat?

    Mesaj Scris de FLORINN Sam Apr 12, 2014 12:30 am

    Nick: FLORINN
    Motiv-ul pentru care doresc sa intru in campionat (min. 20 de cuvinte): ca sa joc cat mai mult fifa sa imi revin la forma de dinainte si sa incerc si alte competitii nu doar management 08 :)
    Cunosti regulamentul? Il vei respecta?: Da
    O sa abandonezi aceasta competitie?:Nu
    Chirica ~
    Chirica ~



    Mesaje : 69

    [Verificare]De ce doresti sa intri in acest campionat? Empty Re: [Verificare]De ce doresti sa intri in acest campionat?

    Mesaj Scris de Chirica ~ Sam Apr 12, 2014 12:53 am

    Nick: Chirica ~
    Motiv-ul pentru care doresc sa intru in campionat (min. 20 de cuvinte): sa va arat cine e chirica :))) sa va invat fifa :))))
    Cunosti regulamentul? Il vei respecta?: Da
    O sa abandonezi aceasta competitie?: nu . pentru ca super site mai ales adminii bojo si istrate :> ce-i mai smecheri admini :)))
    Mirell.R
    Mirell.R



    Mesaje : 192

    [Verificare]De ce doresti sa intri in acest campionat? Empty Re: [Verificare]De ce doresti sa intri in acest campionat?

    Mesaj Scris de Mirell.R Sam Apr 12, 2014 12:55 am

    FLORINN - Acceptat & Chirică - Acceptat
    h 4 r.D
    h 4 r.D



    Mesaje : 127

    [Verificare]De ce doresti sa intri in acest campionat? Empty Re: [Verificare]De ce doresti sa intri in acest campionat?

    Mesaj Scris de h 4 r.D Sam Apr 12, 2014 2:43 am

    Nick: h 4 r.D
    Motiv-ul pentru care doresc sa intru in campionat (min. 20 de cuvinte): sunt un baiat serios nu ca restu care se inscriu in acest campionat si dupa cateva zile se retrag
    Cunosti regulamentul? Il vei respecta?: Da
    O sa abandonezi aceasta competitie?:Nu,niciodata
    Mirell.R
    Mirell.R



    Mesaje : 192

    [Verificare]De ce doresti sa intri in acest campionat? Empty Re: [Verificare]De ce doresti sa intri in acest campionat?

    Mesaj Scris de Mirell.R Sam Apr 12, 2014 2:53 am

    h 4 r.D -> Acceptat

    Continut sponsorizat


    [Verificare]De ce doresti sa intri in acest campionat? Empty Re: [Verificare]De ce doresti sa intri in acest campionat?

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Vin Mai 10, 2024 7:12 pm